Kas palīdzēja latviešu karavīriem gūt uzvaras un lika ciest sakāves? Ieroču fotogalerija!

1 komentārs
Kas palīdzēja latviešu karavīriem gūt uzvaras un lika ciest sakāves? Ieroču fotogalerija!
Foto: Egils Pastalnieks, Skaties.lv
Latvijas Kara muzeja Ieroču krātuvē aplūkojami ieroči, ar kuriem latvieši karoja 15. un 16. gadsimtā, Pirmajā pasaules karā, Otrajā pasaules karā, kā arī pēc tā, kad nacionālie partizāni cīnījās pret padomju varu. Sadarbībā ar muzeja Ieroču nodaļas vadītāju Egīlu Gelderiņu portāls Skaties.lv piedāvā arī Tev, lasītāj, ielūkoties vēstures līkločos!

1. Paši senākie ieroči Kara muzejā – lielgabalu detaļas un jātnieku pistole

1/5
1 komentārs

TOP komentāri

  • Imants Vingolds (60 +...:))
    0

    Imants Vingolds (60 +...:))

    Kas tas par stulbu virsrakstu??? Senās baltu ciltis nedēvēja par latviešiem. Ja ko gribēja pateikt bija jāraksta ieroči ar kādiem cīnījās baltu ciltis, jo mēs esam atlantijas baltu pēcteči, tajos vai citis cīniņos un karos!

    08.04.2015 14:49

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas