Kas turpmāk notiks ar Artilērijas Pagrabu telpām? Skaidrības nav

1 komentārs

Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) ir saņēmuši vēstuli no Jana Šumana par atteikumu no nomas tiesībām uz telpām Daugavpilī, Rīgas ielā 22, kur patlaban atrodas latviskais bārs Artilērijas Pagrabi. Līdz ar to kluba Artilērijas Pagrabi telpu liktenis joprojām nav skaidrs, vēsta reģionālais medijs Latgales Laiks.

VNĪ Komunikācijas daļas vadītāja Jolanta Grāmatniece pauda, – Ministru kabineta noteikumi paredz iespēju nomas tiesības nodot nākamajam pretendentam, kas piedalījās šī objekta izsolē. Par to VNĪ Iznomāšanas komisija lems 24. februārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

3. februārī notikušajā izsolē piedalījās divi pretendenti. Viens no viņiem ir Sergejs Bižāns, kura nosolītā nomas maksa bija 2,35 m²/mēnesī un kurš plānoja izmantot telpas sabiedriskās ēdināšanas un izklaides iestādes, kafejnīcas vai kluba vajadzībām. Otrs pretendents ir Jans Šumans, kura nosolītā maksa ir 3,88 m²/mēnesī, bet telpu nomas mērķis bija izveidot tajās kafejnīcu.

Uzņēmējs, kurš izsolē uzvarēja, atsakās no Artilērijas pagrabu telpu nomas tiesībām

Populārā Daugavpils mūzikas kluba Artilērijas pagrabi telpu izsolē uzvarējušais uzņēmējs Jans Šumans, tomēr atteicies slēgt nomas līgumu. Interesanti, ka šis solītājs ir labs draugs pašreizējam kluba īpašniekam un nav līdz galam skaidrs, kāds bijis viņa mērķis, piedaloties izsolē.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

 • Ainis
  0

  Ainis

  Jūs žurnaļugas esat pavirši un slikti sava darba darītāji.
  Jans Šumans nav pazīstams pašreizējam kluba īpašniekam.
  Sergejs Bižāns ir labi pazīstams ar"Artilērijas pagrabi"kluba īpašnieku un viņa nodomi nav īsti skaidri.

  23.02.2016 05:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas