Kas notiks ar Latvijā mītošo afgāņu bāreni? Viņa liktenis ir neskaidrs…

1 komentārs

Atbildīgās iestādes spriedīs par risinājumu, kur tālāk dzīvos bez vecākiem palikušais bēgļu bārenis. Nespējot rast risinājumu līdz šim Latvijā nepieredzētai situācijai, afgāņu zēnam audžuģimeni sāka meklēt sociālajā tīklā Facebook. Nesaņemot atbildes no valsts institūcijām un bažījoties par viņa nonākšanu uz ielas, par šādu metodi izšķīrās Ropažu bāriņtiesa.

16 gadīgais zēns no Afganistānas Latvijā nonācis bez vecākiem. Pēc bēgļa statusa saņemšanas viņam jāpamet patvēruma meklētāju centrs Muceniekos, taču vietu nav izdevies atrast nedz krīzes centros, nedz bērnunamos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpēc Ropažu bāriņtiesa lūdza bēgļu atbalsta organizāciju Patvērums Drošā māja publicēt Facebook tīklā aicinājumu atsaukties potenciālās audžuģimenes vai aizbildņus. Atsaucība bijusi liela – saņemti zvani no vismaz septiņiem interesantiem, kuri būtu gatavi puisi pieņemt.

Trešdien, 3. februārī, Labklājības ministrijas, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un Ropažu bāriņtiesas pārstāvji spriedīs par to, kā risināt šādas nestandarta situācijas.

Tikmēr Muceniekos lēmumu par statusa piešķiršanu vēl gaida kāds bārenis no Gambijas.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Maša
  0

  Maša

  Varbūt viņam meklēt sievu?
  Varēs macīt lasīt, runāt........ varbūt par ārstu izskolot

  Tak bija tika daudz interesentu

  03.02.2016 19:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas