Kas ir latvietis?! Vai tu to zini?

6 komentāri
Kas ir latvietis?! Vai tu to zini?
Jônatas Cunha/Flickr

Vai tu pazīsti vidējo Latvijas iedzīvotāju un zini, ko patiesībā domā un dara lielākā daļa mūsu zemē dzīvojošo, tostarp tu, tavs kaimiņš, tante Bauskā un hipsters Rīgā? Aizpildi testu un noskaidro!

Katrā testa jautājumā ir viena pareizā atbilde – tā, kuru attiecīgi kā atbilžu variantu norādījis visvairāk iepriekš aptaujātu Latvijas iedzīvotāju.

Tests veidots, izmantojot Latvijā veiktu iedzīvotāju domas aptaujas (pētījumu aģentūras TNS un SKDS), kā arī Centrālās statistikas pārvaldes datus!

Kas Latvijas iedzīvotājiem ir lielākais prieka avots rudenī?

Avots: SKDS aptauja

6 komentāri

TOP komentāri

 • Imants Kore
  0

  Imants Kore

  Jā, par kontrabandas cigaretēm nepiekrītu - visticamāk ka pareizajā atbildē izmantoti oficiālie dati, respektīvi, cik noķerti. Izglītības sadaļā būtu licis - Matemātika, vēsture, latviešu un angļu valodas. Ja uzstādījums tikai trīs, tad - Matemātika, literatūra, angļu valoda - par matemātiku viss skaidrs, bet ja cilvēks mīl literatūru, lasa grāmatas, tad dzimtās valodas izjūta un interese par vēsturi atnāks pašas par sevi, pateicoties literatūrai.

  25.09.2015 07:07

 • Nu
  0

  Nu

  Ne prieka ne jēgas

  23.09.2015 19:44

 • Armands
  0

  Armands

  Kiš miš ar rozīnēmir Latvietis cik kari pāri gājuši tik sajaukumi ir pēdējos gadus vēl melnās rases ar vien biežāk parādās

  23.09.2015 15:53

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas