Kartona kastē pie mājas durvīm atstāts kaķītis ar pūžņojošām actiņām

2 komentāri

Kādam vīrietim sagādāts pārsteigums – pie mājas durvīm kartona kastē atstāts mazs, ruds kaķēns ar pūžņojošām actiņām. Vīrietis diemžēl nevar kaķīti paturēt, jo pašam jau ir divi suņi un kaķi, tādēļ tagad mazajam, rudajam draugam tiek meklētas jaunas mājas.

“Kaut kāds kr***ns šovakar pie manas mājas nolika kasti ar mazu kaķēnu iekšā. Kaķēns aktīvi saka “mjau”, bet ir slims – actiņas pūžņo,” raksta vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš kaķi aizvedis uz diennakts veterināro klīniku pie Sporta akadēmijas. “Dakteris apkopa kaķi, kaut ko iešpricēja un nozīmēja ārstēšanos. Pēc viņa vārdiem kaķim ir kāds 1,5 mēnesis un potenciāls veiksmīgi dzīvot. Vai paliks ar abām acīm vēl gan esot pāragri minēt,” viņš raksturo situāciju.

Diemžēl kaķēna atradējs dzīvnieciņu nevar paturēt, tādēļ tiek meklēts “kāds, kurš vēlas kaķi, kurš var veltīt laiku ārstēšanai (pirmajam cēlienam zāles esmu jau nopircis), vai zina, kur vislabāk tādu nabaga kaķi nogādāt, lai viss pasākums nebeidzas ar iemidzināšanu?”

Interesenti var zvanīt pa tālruņa numuru 25908122.

Foto: Facebook

Foto: Facebook

2 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  +1

  ES

  Ieteicams actiņas mazgāt ar kumelīšu tēju(samērcēt vatīti).

  05.07.2015 13:28

 • ???
  0

  ???

  kurā vietā tika atrasts tas kaķītis?

  06.07.2015 11:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas