Kārtība, kas paredz aizsargāt iedzīvotājus no negodīgiem apsaimniekotājiem, negūst atbalstu

0 komentāri

Iespēja par iespēju samaksāt par komunālajiem pakalpojumiem tieši uzņēmumam, lai izvairītos no apsaimniekotāju negodprātīgas rīcības, nav guvusi atsaucību.

Vairāki Latvijas māju apsaimniekotāji, tostarp arī lielākais – Rīgas namu pārvaldnieks –, ir izsūtījis šādu piedāvājumu saviem klientiem, taču atsaucība ir neliela un to izmantot pagaidām gatavs ir tikai retais. Ideja ieviest tiešos maksājumus savulaik radās, lai aizstāvētu iedzīvotājus no negodīgiem māju apsaimniekotājiem, kuri naudu no dzīvokļu īpašniekiem saņem, bet pakalpojumu sniedzējiem to nesamaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daudziem iedzīvotājiem tuvākajos mēnešos būs jāpieņem lēmums, vai viņi ir ar mieru maksāt ”pa tiešo” pakalpojumu sniedzējiem. Lai tas notiktu, šai idejai jāpiekrīt vismaz 51% dzīvokļu īpašnieku, turklāt par katru šādu norēķinu vidēji būs jāsamaksā papildus 3,5 eiro. Tieši izmaksas visbiežāk attur iedzīvotājus izmantot šo iespēju.

Tik dārgi par iespēju pa tiešo norēķināties ar komunālo pakalpojumu sniedzēju esot jāmaksā tāpēc, ka katra šāda rēķina apstrāde prasīšot laiku, un tas kādam būs jādara, skaidro pakalpojumu sniedzēji.

Plašāk par šo tematu uzzini, skatoties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas