Karavīri, zemessargi un viņu tuvinieki dosies pārgājienā uz Aglonu

1 komentārs

Karavīri, zemessargi un viņu tuvinieki uzsāks desmit dienu pārgājienu no Ādažu bāzes uz Aglonu, lai 14. augustā piedalītos Svētās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos.

Iziešana notiks trešdien 5. augustā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pārgājiena laikā Nacionālo bruņoto spēku personāls varēs uzlabot ne tikai savu fizisko sagatavotību, bet iepazīties arī ar kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem, nacionālo partizānu un karavīru cīņu un piemiņas vietām, kā arī labāk izprast Latvijas vēsturi, veicināt komandas garu un biedriskumu karavīru vidū. Karavīri ceļā dosies formastērpos un ar Latvijas karogu,” vēsta Aizsardzības ministrijas pārstāvji.

Karavīri un viņu tuvinieki kājām mēros teju 300 kilometrus šādā maršrutā: Ropaži–Lielvārde–Jaunjelgava–Sēlpils–Kūku pagasts–Atašiene–Rudzāti–Preiļi–Aglonas stacija–Aglona, vidēji dienā paredzēts noiet 35 kilometrus.

Svētceļojumu vadīs Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1. kājnieku bataljona kapelāns virsleitnants priesteris Ilmārs Kravalis.

Lai stiprinātu karavīru un zemessargu patriotisko un morālo vērtību izpratni, fizisko sagatavotību, veicinātu civilmilitāro sadarbību, Sauszemes spēki pārgājienu no Ādažu bāzes līdz Aglonai rīko jau otro gadu.

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas