Karatē skolotājs iekausta bērnu, bet paliek nesodīts

0 komentāri

Vai rokas pacelšana pret bērnu, lai izšķirtu strīdu vai viņu nomierinātu, ir normāla? Tādu jautājumu uzdod kāda mamma, kuras dēls pēc nepatīkama incidenta vairs neapmeklē karatē nodarbības.

Jūlija ar raidījumu Degpunktā sazinājās, kad saņēma no policijas paziņojumu par administratīvās lietvedības izbeigšanu. Runa ir par pagājušā pavasara notikumiem, kas risinājušies ar viņas 11 gadus veco dēlu. Puika jau labu laiku apmeklējis karatē nodarbības, taču viena no tām izvērtusies ar ļoti bēdīgām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti, treneris esot mēģinājis izšķirt puiku ķīviņu ar spēka palīdzību. Tā stāsta Jūlija. Bērna vecmāmiņa puisi aizvedusi uz Bērnu slimnīcu, kur viņam noteikts trīs dienu mājas režīms. Vecmāmiņa vērsusies policijā, kur uzsākta administratīvā lietvedība, savukārt Jūlija pati nav bijusi Latvijā, tāpēc nav aizvedusi bērnu uz ekspertīzi.

Skaties foto:

Gājis laiks, puisis treniņus vairs nav apmeklējis, un Jūlija gaidījusi, ka treneris par izdarīto saņems kaut kādu sodu. Taču nekā. Policisti tagad uzrakstījuši atteikumu. Jūlija nav gatava samierināties ar policijas šā brīža nostāju. Viņa saka: pilnīgi pietiekami, ka ārsti konstatējuši nobrāzumus uz bērna kakla, lai trenerim būtu jāatbild par roku palaišanu.

Jūlija grib, lai trenerim vairs neļauj mācīt bērnus. Policisti iesaka viņai vērsties Latvijas Sporta federācijā. Lēmumu var arī pārsūdzēt, taču pagaidām policisti nedomā, ka treneris tīši darījis bērnam pāri. Viņš pats no tikšanās ar mums atteicās, taču telefoniski paskaidroja, ka nejūtas vainīgs.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas