Kara plosītās Ukrainas bērni piedzīvo zaudējumus un šausmas; aicina palīdzēt

1 komentārs
Kara plosītās Ukrainas bērni piedzīvo zaudējumus un šausmas; aicina palīdzēt
FOTO: LETA

Krievijas aneksijas un kara rezultātā Ukrainas bērni piedzīvo zaudējumus un šausmas, kas viņu atmiņās paliks uz visu mūžu. Būs nepieciešams ilgs laiks, lai kara cirstās brūces viņu apziņā tiktu dziedētas. Mums šodien ir iespēja kaut ar mazu pienesumu būt Ukrainas kara bērniem mātes vietā. Kā skaistajā  ukraiņu tautasdziesmā- sagādāt  viņiem daļiņu no izšūtā laimes lakatiņa- mūsu mīlestības, līdzcietības un atbalsta!

Latvijas Rotari klubu apvienība, kuras darbības mērķos skaidri ierakstīts princips- sekmēt tautu saprašanos un miera labo gribu pasaules kopībā, aicina uz Eiropā un Baltijā nebijušu labdarības akciju un koncertu ‘’Kara bērni’’ 2015.gada 6.jūlijā Dzintaru koncertzālē. Šī ir mūsu iespēja palīdzēt Ukrainas kara bērniem, lai par saziedotajiem līdzekļiem viņi varētu ierasties Latvijā un mierīgā vidē atlabt no kara postošajām traumām, ar kurām viņiem būs jācīnās visu mūžu.

Koncerta ‘’Kara bērni’’ patronese, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uz to aicinājusi Ukrainas valdības pārstāvjus, kā arī Lietuvas un Igaunijas parlamentu priekšsēdētājus. Koncertu tiešraidē translēs Ukrainas un Latvijas valsts televīzijas. Visi koncerta ienākumi, kā arī  ziedojumi tiešraides akcijā tiks izlietoti Ukrainas kara laikā cietušo bērnu rehabilitācijai dažādās Latvijas ārstniecības iestādēs un sanatorijās, kuras jau paudušas savu atbalstu un līdzdalību. Viena Ukrainas bērna rehabilitācija Latvijā vidēji izmaksās 600 – 700 eiro.

Mēs dzīvojam līdzās, Ukrainas kara posts mūs tieši neskar, bet mūsu- kaimiņu un eiropiešu pienākums ir visiem spēkiem palīdzēt Ukrainai pārvarēt kara sekas. Un, pirmkārt, palīdzēt tās pārvarēt Ukrainas kara laikā cietušajiem, par bāreņiem palikušajiem bērniem.

Mūsu spēkos nav apturēt Krievijas agresiju, bet mūsu spēkos ir palīdzēt nelaimē nonākušajiem, jo ikkatrs no mums izjūt  kara draudu ēnu, un Ukraina šodien cīnās arī par mūsu brīvību.

Aicinām iegādāties biļetes arī uz labdarības koncertu

Palīdzēsim Ukrainas kara bērniem!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Nolādētais Krievijas cars!

    08.06.2015 07:33

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas