Kāpēc Latvijai 1919. gada Brīvības cīņas bija izšķirošas? Vai Tu to zini?

0 komentāri

Kāpēc Latvijai un tās karavīriem 1919. gada Brīvības cīņām bija izšķiroša nozīme? Piemēram, jaunsargiem atbildēt uz šo jautājumu tiešām nav grūti. 

Jaunsardze Diāna Ezeriņa ļoti labi zina atbildi, proti, 11. novembrī karavīri atbrīvoja Rīgu no vāciešiem un 28. novembrī pavisam izdzina vāciešus no Latvijas uz Lietuvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Babītes vidusskolā atzīst, ka viss novembris skolā paiet patriotiskā noskaņā, tiek pieminēti Brīvības cīņās kritušie un svinēta Valsts dibināšana. Visu novembri Babītes vidusskolas jaunāko klašu audzēkņi ir mācījušies kompozīciju no teātra izrādes Šveiks. Lai arī tā nav ne par Latviju, ne Brīvības cīņām, populārais skaņdarbs ļoti labi iederas Patriotu nedēļas noskaņā.

Babītes skolā akcentē, ka Ložmetējkalna, Cenas tīreļa, Ziemassvētku kauju norises vietu  tuvums ir būtisks faktors, kādēļ valsts svētku atzīmēšanas tradīcijas ir tik dziļas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas