Kanāriju un Karību jūras salas, Taizeme, Vjetnama – jaunie ceļojumu galamērķi kopš terora uzliesmojuma Eiropā

0 komentāri

Pēdējo mēnešu un nedēļu teroristu aktivitātes un notikumi Eiropā un Tuvajos Austrumos mainījuši Latvijas iedzīvotāju ierastos ceļojumu galamērķus.

Pēc Krievijas aviolainera uzspridzināšanas potenciālie ceļotāji vairs neizrāda interesi par Šarmelšeihu, Ēģiptē, bet tā vietā izvēlas citas siltās zemes – Kanāriju un Karību jūras salas, Taizemi un Vjetnamu. Tāpat cilvēki ar piesardzību raugās uz Eiropas lielajām metropolēm – Londonu, Briseli, Berlīni un Parīzi, kas pagaidām netiek izskatītas kā brīvdienu galamērķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat arī Latvijas Ārlietu ministrija iesaka pārdomāt ceļojumu plānus un vispirms iepazīties ar informāciju par draudu līmeni valstīs, uz kurām ir vēlēšanās braukt.

Raimonds Jansons, Ārlietu ministrijas preses sekretārs:

Mēs iesakām ceļotājiem izvairīties no lielām publiskām vietām, kur apgrozās daudz cilvēku. Mēs iesakām arī izvairīties no ilgas uzturēšanās tirdzniecības centros, publiskās vietās, kur apgrozās daudz ļaužu, jo, kā mēs esam redzējuši, šis ir viens no iespējamiem riska faktoriem.

Ārlietu ministrija arī iesaka iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, pārliecināties par ceļošanas dokumentu derīguma termiņu, izveidot vairākas pases kopijas, sniegt informāciju par sevi un plānoto ceļojumu konsulārajam dienestam, kā arī saglabāt dienesta diennakts ārkārtas situāciju tālruni.

Skaties foto un video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas