Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas dēļ Teikas iedzīvotājiem jāsadzīvo ar sliktu smaku

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā, līdz ar valsts svētkiem, Brīvības ielas iedzīvotāji saskārās ar nepatīkamu pārsteigumu – visas nedēļas garumā tika tīrītas kanalizācijas caurules, kas radīja sliktu smaku.

Bez Tabu devās noskaidrot, vai tiešām situācija ir tik dramatiska. Ir! Tomēr atbildīgās instances – Rīgas ūdens – norāda, Teikas iedzīvotāji var nesatraukties, jo apgrūtinājumi būs īslaicīgi – vienā kvartālā strādnieki strādā maksimums divas dienas.

Par to pārliecinājās arī Bez Tabu, jo vienu dienu darbi notika vienā vietā, bet jau citudien – pie nākamajām kanalizācijas šahtām. Rīgas ūdens mierināja – tvaiki ar brīžam nepatīkamo aromātu viena nama iedzīvotājiem nav jāelpo ilgstoši.

Tomēr vietējie iedzīvotāji jautā, vai tiešām nav iespējams atrast citus veidus, kā tīrīt caurules. Tvaiks, ar kuru tika tīrītas caurules, rada sadūmojumu un izplata nepatīkamu smaku, bet turpat netālu rotaļājas bērni, cilvēki staigā garām. Lai arī vietējie iedzīvotāji ir visnotaļ neapmierināti, tomēr Rīgas ūdens norāda, ka šāda metode tiek izmantota jau septiņus gadus un ir vislabākā no iespējamām.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas