Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas dēļ Teikas iedzīvotājiem jāsadzīvo ar sliktu smaku

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā, līdz ar valsts svētkiem, Brīvības ielas iedzīvotāji saskārās ar nepatīkamu pārsteigumu – visas nedēļas garumā tika tīrītas kanalizācijas caurules, kas radīja sliktu smaku.

Bez Tabu devās noskaidrot, vai tiešām situācija ir tik dramatiska. Ir! Tomēr atbildīgās instances – Rīgas ūdens – norāda, Teikas iedzīvotāji var nesatraukties, jo apgrūtinājumi būs īslaicīgi – vienā kvartālā strādnieki strādā maksimums divas dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par to pārliecinājās arī Bez Tabu, jo vienu dienu darbi notika vienā vietā, bet jau citudien – pie nākamajām kanalizācijas šahtām. Rīgas ūdens mierināja – tvaiki ar brīžam nepatīkamo aromātu viena nama iedzīvotājiem nav jāelpo ilgstoši.

Tomēr vietējie iedzīvotāji jautā, vai tiešām nav iespējams atrast citus veidus, kā tīrīt caurules. Tvaiks, ar kuru tika tīrītas caurules, rada sadūmojumu un izplata nepatīkamu smaku, bet turpat netālu rotaļājas bērni, cilvēki staigā garām. Lai arī vietējie iedzīvotāji ir visnotaļ neapmierināti, tomēr Rīgas ūdens norāda, ka šāda metode tiek izmantota jau septiņus gadus un ir vislabākā no iespējamām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas