Kaklasiksna sabojā suņa spalvu, bet veikals atsakās izmaksāt kompensāciju

0 komentāri

Kāda suņa saimniekam jaunas kaklasiksnas iegāde savam mīlulim beigusies ar dubultu nepatīkamu pārsteigumu – dzīvnieka kažoks ticis nokrāsots sarkans, turklāt veikals atteicies kompensēt nekvalitatīvās preces izdevumus.

“Vienmēr esmu uzskatījis, ka Dino Zoo ir viens no sakarīgākajiem zoo veikaliem, bet viss plūst, viss mainās. Veikalā Dino Zoo iegādājos sunim jaunu suņa kaklasiksniņu, sarkanu, ādas. Likās, ka suņu meitenei piestāvēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cena bija ļoti demokrātiska, jautāju pārdevējai, kāds varētu būt iemesls (kvalitāte vai brāķis), uz ko saņēmu atbildi: viss kārtībā, dažādi ražotāji, dažādi piegādātāji, dažādas cenas. Pagāja vairāk nekā nedēļa, uznāca karstums, vedu sunīti nopeldēties. Pēc peldes suns pārvērtās, kažoks iekrāsojās koši sarkans. Pats trakākais, ka kažociņu nevar atmazgāt, tā arī staigā ar sarkanu krūti.

Čeks ir, nederīga siksniņa ir – gāju uz Dino Zoo, atdot preci atpakaļ. Pārdevējas attieksme pārsteidza – pirmais jautājums, kāpēc nākat tikai tagad, ja pirkta tad un tad, septiņas dienas jau pagājušas. Paskaidroju – kad konstatēju defektu, tad arī nācu. Parādīju suņa bildes ar netipiski sarkano kažoka nokrāsu, un sekoja jautājums, kas bija vēl labāks – kāpēc, pērkot siksniņu, neteicu, ka suns ir baltā krāsā, šīs siksniņas neesot domātas baltiem suņiem. Uz ko atbildēju: “Jūs man nejautājāt, un neviena brīdinoša uzraksta ne pie stenda, ne pie siksniņas nav.” Tad sekoja labākais, pārdevēja vairs nezināja, ko pajautāt un ko ar mums darīt, zvanīja vadītājai. Vadītāja situāciju nevēlējās risināt, teica, lai rakstam pretenziju birojam, un nolika klausuli. Paliku pusvārdā.

Naudu veikals nevar atdot, par suņa dīvaino izskatu neatbild. Tāda, lūk, politika Dino Zoo Jelgavā, tirdzniecības centrā Valdeka. Interesantākais ir tas – ja suņa siksna krāso vilnu – tas ir normāli, un Dino Zoo sevi ir pasludinājuši par augstāk stāvošu pār likumu, kas man ļauj atdot nederīgo, defektīvo preci, jo viņi lems – likumu ievērot vai nē… Tie pieci eiro mani nabagāku nepadarīs, bet par attieksmi – nepatīkami!”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas