Kaķīte, kura koordinācijas traucējumu dēļ staigā kā dejojot, meklē īstos saimniekus

0 komentāri

Skaistulei Mincei grūtības atrast saimnieku, iespējams, traucē tas, ka viņai ir koordināciju traucējumi – proti, kaķīte staigā nedaudz kā dejojot. Tomēr patversmes Ulubele dzīvnieku draugi cer, ka atradīsies īstie cilvēki, kas to uzskatīs par “odziņu” nevis defektu! Palīdzēsim kaķenītei atrast īstos saimniekus, pie kuriem murrāt Ziemassvētkos.

“Cik var saprast, tomēr ir diskriminācija arī pret dzīvniekiem ar īpašām vajadzībām.
Cerēju, ka kāda sirds iežēlosies par kaķenīti, kura 2,5 gadus mīt patversmē Ulubele, jo viņai ir nelieli kustību koorinācijas traucējumi, kuru dēļ viņa staigā nedaudz kā dejojot. Kā saka mans vīrs, kaķis ar īpašu odziņu, kas viņu izceļ uz citu kaķu fona,” tā dzīvnieku patversmes Ulubele lapā raksta kāda sieviete.

Mincei ir apmēram četri gadi, viņa ir sterilizēta un vakcinēta. Kārtīgi apmeklē kastīti un mīl ķert striķīti, kurš tiek pavilkts.

“Lūdzu, dalies ar šo ziņu un palīdzi notikt brīnumam! Es ļoti ceru, ka Ziemassvētkus viņa sagaidīs savās mājās! Palīdzi to piepildīt!” aicina Ulubele pārstāve.

Foto – skaistā kaķīte, kas staigā kā dejojot

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas