Kaķis, kura skatiens apbur, meklē mājas

0 komentāri

Aptuveni trīs mēnešus vecs, vīriešu dzimtas kaķītis meklē mājas. Dzīvnieku draugu Trīnīte pārstāvji vēsta, ka kaķim ir tik “cilvēcisks skatiens, ka tas jūs vienkārši apburs”.

“Kaķītis ir ļoti mīļš, sagaidīs jūs mājās un dāvās vēl lielāku siltuma sajūtu jūsu mājai. Viņam ļoti patīk gulēt blakus uz spilventiņa uzliekot galvu uz pleca, skaļi murrāt, spēlēties un būt mīlētam. Kaķītim brīžiem ir tik ļoti cilvēcisks skatiens, tāds, ka tas jūs vienkārši apburs,” rakstīts biedrības Trīnīte Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvnieku draugi vien uzsver, – kā jau jebkuram no ielas ņemtam dzīvnieciņam arī šim kaķītim nepieciešams būs laiks iejusties jaunajās mājās, taču, izrādot mīlestību un rūpējoties par viņu, viņš atplauks un dāvās to divtik daudz pretī.

Kaķītis ir attārpots, ēd patstāvīgi gan sauso, gan slapjo barību. Kaķītis ir tīrīgs un iet patstāvīgi uz tualeti.

Ja vēlies šo runčuku adoptēt, tad sazinies 20244187. Dzīvnieciņš tiks nodots adopcijai parakstot adopcijas līgumu.

Trīnīte

Trīnīte

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas