Kaķenīte Skārleta cīnās, lai atgūtu acu gaismu… Palīdzēsim notikt brīnumam!

0 komentāri

Kaķēns, kurš cīnās par acu gaismu cer uz Ziemassvētku brīnumu un mēs varam palīdzēt.

Kaķenīti sauc Skārleta, viņa ir piedzimusi uz ielas un vienīgā no kaķēniem izdzīvojusi – pārējos pieveica vīruss. Minci no ielas paņēma kāda sieviete, kura nevēlējās atstāt viņu bojāeja un sāka cīņu par kaķenītes dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete kaķenīti kopa un ārstēja, cītīgi kaķenīti nesa uz klīniku, lai tā saņemtu nepieciešamo. Šobrīd minka atrodas dzīvnieku aizsardzības biedrībā Liberta, jo līdzšinējai īpašniece bija jādodas uz Rīgu un vairs nav iespējas kaķenītei sniegt pagaidu mājas. Tomēr Skārleta turpina cīņu, lai atgūtu acu gaismu.

Foto

Lielākās rūpes par Skārletu uzņēmusies sunīte Lora, kura viņu ir padarījusi par klēpju kaķēnu. Dzīvnieku aizsardzības biedrība aicina palīdzēt ikvienu, kurš var dot savu artavu kaķenītes atveseļošanā. 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas