Kaimiņi šokā! Kāds šīs mājas iedzīvotājs savu suni ved “čurināt” uz jumta

10 komentāri

Jelgavas novadā esošais ciems Nākotne kādreiz varēja lepoties ar vienu no progresīvākajiem kolhoziem, taču tagad par vietēja mēroga “slavenību” kļuvis kāds vīrietis, kura slinkumam acīmredzot nav robežu.

Tā vietā, lai izvestu ārā un izstaidzinātu savu suni, ļaujot mājdzīvniekam nokārtot dabiskās vajadzības, šis kungs savu mīluli kārtot šīs darīšanas ved uz savas mājas jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, tas sanāk tuvāk, jo no viņa dzīvokļa līdz durvīm, kas ved uz jumtu, ir pāris metru, taču vīrieša kaimiņi saprotamu iemeslu dēļ nav apmierināti ar šādu rīcību un nodēvējuši šā dzīvokļa īpašniekus par Nākotnes cūkām. Pats vaininieks gan apgalvo, ka viss, ko stāsta kaimiņi, esot izdomājums…

Skaties foto:

Skaties video:

10 komentāri

TOP komentāri

 • Santa
  +1

  Santa

  O lielais ne. Ko tad kameras priekšā nepateici ka spēri sunim? Un saimniekam? Un kā bērni to atbalstīja? Ko klusēji? Ko nepateici ka apzagies? Pats dzīvo labi ja pāris mēnešus ilgāk un iedomājies ka baigais bariga esi? Un Tītars vispār būtu paklusējis tas jau nekas ka nedēļu tur neviena nebij mājās un kaimiņš pats tos kokčikus izmeta. Taisnība tāpat uzvarēs un tad tu atbildēsi par saviem apvainojumiem

  26.11.2015 15:00

 • Aleksejs
  +1

  Aleksejs

  Jebkurā gadījumā jareağē uz šādiem gadījumiem ir un jasoda bargi!

  26.11.2015 10:34

 • Aicis
  0

  Aicis

  Vispār, par šo gadījumu būtu jāziņo dzīvnieku aizstāvjiem, jo regulāri nevest ārā pastaigāties suni - ir cietsirdīga attieksme pret dzīvniekiem.

  26.11.2015 21:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas