Kādu zemes īpašnieku “apsēduši” pašvaldības policisti, kas liek sodus

1 komentārs

Kādam zemes īpašniekam netālu no Ogres galvassāpes rada vietējā pašvaldības policija, kas par to, ka lauksaimniecības zeme nav sakopta, kopumā uzlikusi zemes īpašniekam naudas sodu jau 400 eiro apmērā.

Jānis Celmiņš zemes gabalu atguva deviņdesmito gadu sākumā. Taču iecere zemi izmantot lietderīgi nav īstenojusies. Padomju gados te bija izveidota mototrase, tādēļ izmantot lauksaimniecībai šo zemīti nesanāks. Taču ar tās pārdošanu vīrietim nevedas. Tikmēr pašvaldības policija liek sodus par to, ka lauksaimniecības zeme ir nekopta. Pēdējais sods bijis par to, ka uz šīs zemes aug invazīvas kultūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Celmiņa kungs cer sagaidīt palīdzību no pašvaldības – ka Ogres amatpersonas varētu palīdzēt viņam zemi pārdot. Tikmēr pašvaldībā pauž, ka katrs īpašnieks ir pats atbildīgs par zemes apsaimniekošanu un likteni. To pašu norāda arī policijā – vīrietis ir īpašnieks, tādēļ tomēr atbildīgs par to, kas ar zemīti notiek.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Saimnieksa
    0

    Saimnieksa

    Saimniek pasūti viņus dirst, vai ja grib lai maksā tad iedod naudu, es nemaksāju un netaisos maksāt pat zemes nodokli kamē rneacels to sodu par neapstrādāto zemi, un neko man nepadarīs. Valste tā jau parādā mums. Nav ko parazītus uzturēt, lai paši strādā, zinās kā nāk naudiņa.

    06.04.2016 13:19

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas