Kāds skaistums un daile! Tukuma apkārtni “rotā” ekskluzīva nelegālā izgāztuve

5 komentāri

Tukuma pusē vietējos iedzīvotājus satraukusi kāda nelegālā izgāztuve, kas jau gadu “rotā” pilsētas apkārtni. Domes opozīcija apgalvo, ka pašvaldība nedara neko, lai šo vietu sakoptu.

Kā izrādās, izgāztuves vietā tiek plānota vērienīga apbūve, un atkritumi, pēc domes vadības vārdiem, tiekot izmantoti kā uzbērumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr opozīcijas deputāti norāda uz faktu, kas runā pats par sevi – šī izgāztuve ir ekskluzīva tiem ar būvi saistītiem uzņēmumiem, kas uzvar pašvaldības konkursos. Tādējādi viņi no sev liekajām lietām var atbrīvoties bez maksas, un par atkritumu apsaimniekošanu nav jāmaksā. Šī dīvainā izgāztuve nonākusi arī vides aizstāvju redzeslokā.

Foto:

Skaties video:

5 komentāri

TOP komentāri

 • Zip
  +1

  Zip

  Drosivien neviens nepadalijas naudina ar lielo Tukuma Domes gazeju A.Zvaigzneskalnu. Smiekli nak.

  04.11.2015 21:53

 • Hehe
  +1

  Hehe

  Noskatoties šo vispār smiekli nāk, ja jau pagājušo gadu tika vesti atkritumi un Zvaigneskalnam bija zināms, kādēļ Zvaigneskalna kungs klusēja veselu gadu un tik tagad sāka burkšķēt ko uz TV? :)

  04.11.2015 19:34

 • Neo
  0

  Neo

  Viņš jau ziņoja gan Domes vadībai gan atkritumu apsaimniekotājiem pirms gada. Bet redz Bez Tabu tikai varēja šo jautājumu atrisināt.. Kā jau visur! :D

  05.11.2015 19:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas