Kad fotoaparāts ir domas pagarinājums. Intervija ar leģendāro Gunāru Bindi

2 komentāri

Leģendārais fotogrāfs Gunārs Binde ir viens no pazīstamākajiem Latvijas fotomāksliniekiem, kuram bijušas neskaitāmas izstādes dažādās pasaules vietās. Šobrīd viņš mīt mazā, bet sirsnīgā studijā, kur viņš izstāstīja stāstu par savas dzīves lielo mīlestību.

Fotomeistars norāda, ka nebrauc uz Siguldas ieleju, lai “ķertu” krāšņus dabas skatus – viņam pietiek iziet ārā un vienkārši uzņemt bildes ar smilgām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Binde fotoaparātu sauc par savas domas pagarinājumu. “Citi saka rokas pagarinājums, bet ar to ir par maz. Es prasu saviem skolēniem: ar ko jūs fotografējat? Cits saka, ka ar aci, cits – ar pirkstu. Reti kurš saka, ka ar galvu,” pārdomās dalās pašmāju fotomākslas ikona.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  0

  Es

  viņam pietiek iziet ārā un vienkārši uzņemt bildes ar smilgām. - Tās nav vienkārši smilgas ;)

  16.09.2015 09:14

 • skatitajs
  0

  skatitajs

  Paldies! Lieliski!

  15.09.2015 23:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas