Kā NEDRĪKST šaut salūtu!

1 komentārs

Rūpējoties par citu drošību raidījuma, Bez tabu radošā brigāde nolēma riskēt un nodemonstrēt, kā NEDRĪKST lietot pirotehniku.

Piromāni bija izvēlējušies salīdzinoši drošu vietu eksperimentu veikšanai. Ar puicisku sajūsmu, gluži kā kādreiz bērnībā pirms kāda nedarba, raķešu palaišanas baterija tiek speciāli novietota nepareizi. Tiek plēsti joki un  aizdedzināts deglis. Šķiet, ka nekas nevar aiziet greizi – augsts upes krasts liegtu raķetēm lidot eksperimenta autoru virzienā, vai nu tikai uz augšu, vai prom, Daugavas virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperimenta dalībnieki skrien prom no notikuma centra. Sākumā neticīgi, atskatoties, bet raķetes, atsitoties rikošetā pret krastu, sāk lidot viņu virzienā. Eksperimenta dalībniekiem dūša papēžos, un viņi, pamatīgi sabijušies par nekontrolējamo rakešu virzienu, mūk.

Lūk, tas ir uzskatāms, kā NEDRĪKST apieties ar pirotehniku, kas ir potenciāli sprādzienbīstams priekšmets, un, kā rāda pieredze, daudzi to neievērojot, gūst traumas. Noskaties šo video, bet rīt Skaties.lv piedāvās ekspertu komentārus un ieteikumus – kā droši apieties ar pirotehniku!

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Batux
    0

    Batux

    Izskatas riktigi jautri.Noteikti pameģinašu. :)

    29.12.2014 21:25

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas