Jūrmalas dome noliedz runas par Krievijas pasākumu pārcelšanu

0 komentāri

Jūrmalas domes pārstāvji noraida publiskajā telpā izskanējušo informāciju par tādu Krievijas pasākumu kā Jaunais vilnis, KVN un Comedy Club pārcelšanu citviet ārpus Latvijas,  informēja Jūrmalas domē.

Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Aile stāstīja, ka pašlaik pašvaldībai joprojām nav nekādu jaunu ziņu vai oficiālu apliecinājumu medijos izklāstītajai informācijai par Jaunā viļņa un citu starptautisko pasākumu pārcelšanu ārpus Latvijas. Neesot saņemts nedz rezervēto datumu atsaukums, nedz informācija par noslēgto sadarbības līgumu laušanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aile paskaidroja, ka, piemēram, lai apstiprinātu Dzintaru koncertzāles rezervāciju Jaunā viļņa norisei, līdz šā gada beigām pusēm ir jāparaksta sadarbības līgums, savukārt Comedy Club rezervāciju līgumā jau ir minēti pasākuma norises datumi.

Aile arī skaidroja, ka, kamēr oficiāli atteikumi rezervācijām nav saņemti, nekādi citi pasākumi minēto vietā nav plānoti. Savukārt, ja pasākumu organizatori tiešām pieņems lēmumu mainīt norises vietu un pamest Jūrmalu, pilsēta meklēs citus sadarbības partnerus, lai nodrošinātu starptautiska mēroga festivāla organizēšanu, sacīja domes pārstāve.

Krievijas anektētās Krimas vadība esot saņēmusi popmūzikas konkursa Jaunais vilnis organizētāju provizorisku piekrišanu rīkot pasākumu Ukrainai šogad atņemtās pussalas teritorijā, pavēstīja reģiona kultūras ministre Arina Novoseļska.

Pastāv republikas galvas [Sergeja Aksjonova] vienošanās ar Maskavu, ar producentiem, ar Krievijas vadību, un provizorisko vienošanos es viennozīmīgi apstiprinu, sacīja ministre.

Iespējams, pēc Maskavas vadošo politiķu rīkojuma Jūrmalā savus pasākumus vairs nevar rīkot konkurss Jaunais vilnis, KVN, kā arī humora šovs Comedy Club, 17.decembrī vēstīja laikraksts Vesti.

Laikraksts, atsaucoties uz neoficiālu informāciju no Jūrmalas domes, vēsta, ka šāds lēmums pieņemts Maskavā ļoti augstā līmenī un tam, pat ja domā citādi, ir jāpakļaujas Igoram Krutojam, Aleksandram Masļakovam un Garikam Martirosjanam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas