Jūrmalā strauji pieaugusi saslimstība ar gripu

0 komentāri
Jūrmalā strauji pieaugusi saslimstība ar gripu
FOTO: Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušajā nedēļā Jūrmalā būtiski pieaugusi saslimstība ar gripu, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati. Aizvadītajā nedēļā Jūrmalā reģistrēti 90,4 gripas saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Nedēļu iepriekš Jūrmalā netika reģistrēts neviens gripas gadījums.

Gripa vēl reģistrēta Rīgā. Galvaspilsētā reģistrēti 8,2 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Tas ir uz pusi mazāk nekā nedēļu iepriekš.

Visvairāk saslimšanas gadījumu reģistrēti bērniem vecumā no pieciem līdz 14 gadiem – 68,4 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Vecuma grupā no 15 līdz 64 gadiem reģistrēts 4,1 saslimšanas gadījums uz 100 000 iedzīvotāju, bet pārējās vecuma grupās gripa reģistrēta netika.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī SPKC izziņoja gripas epidēmijas beigas, jo nevienā no gripas monitoringa teritorijām divas nedēļas pēc kārtas saslimstība ar gripu nesasniedza 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Kopumā šogad no gripas miruši 23 cilvēki. Neviens no mirušajiem pret gripu nebija vakcinējies.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas