Jūrmalā strauji pieaugusi saslimstība ar gripu

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā Jūrmalā būtiski pieaugusi saslimstība ar gripu, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati. Aizvadītajā nedēļā Jūrmalā reģistrēti 90,4 gripas saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Nedēļu iepriekš Jūrmalā netika reģistrēts neviens gripas gadījums.

Gripa vēl reģistrēta Rīgā. Galvaspilsētā reģistrēti 8,2 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Tas ir uz pusi mazāk nekā nedēļu iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visvairāk saslimšanas gadījumu reģistrēti bērniem vecumā no pieciem līdz 14 gadiem – 68,4 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Vecuma grupā no 15 līdz 64 gadiem reģistrēts 4,1 saslimšanas gadījums uz 100 000 iedzīvotāju, bet pārējās vecuma grupās gripa reģistrēta netika.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī SPKC izziņoja gripas epidēmijas beigas, jo nevienā no gripas monitoringa teritorijām divas nedēļas pēc kārtas saslimstība ar gripu nesasniedza 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Kopumā šogad no gripas miruši 23 cilvēki. Neviens no mirušajiem pret gripu nebija vakcinējies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas