Jūrmalā meklētā sieviete un viņas jaundzimušais bērns ir atrasti

0 komentāri

Sieviete, kuras meklēšanā palīdzību šodien lūdza Valsts policija (VP), ir atradusies, vēsta VP.

“Pateicamies visiem, kas zvanīja un iesaistījās pazudušās sievietes un viņas bērna meklēšanā. Sieviete pati vērsās pēc palīdzības sociālās aprūpes centrā un pie viņas dodas Valsts policijas darbinieki,” informē VP.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, šodien ap plkst. 14.30 Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki lūdza iedzīvotāju palīdzību kādas sievietes un viņas jaundzimušā bērna meklēšanā.

Policija meklēja 1985. gadā dzimušo Inesi Beijeri. Bija zināms, ka sieviete piektdienas vakarā devusies prom no savas dzīvesvietas Kauguros kopā ar savu jaundzimušo bērnu.

VP informēja, ka sievietei ir psihiska rakstura traucējumi un, iespējams, viņa nevar pienācīgi uzņemties atbildību par bērnu. Sieviete dzīvesvietu pameta bez virsdrēbēm, savukārt bērns bijis apģērbs un ielikts melnivioletos ratiņos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas