Jūrmalā jau kopš vasaras pazudis cilvēks; tuvinieki nav atmetuši cerības viņu atrast

0 komentāri

Jūrmalā šā gada jūlijā no savas dzīvesvietas izgāja 46 gadus vecs vīrietis, kurš aizvien vēl nav pārnācis mājās. Tuvinieki lūdz palīdzību viņa atrašanā!

“2015. gada 13. jūlijā no rīta Oļegs Mitrofanovs izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā un līdz šim brīdim nav atgriezies mājās. Nekādas ziņas par viņa atrašanās vietu nav. Pēdējo reizi viņu redzēja uz Promenādes ielas Mežaparka zonā, netālu no Jūrmalas ūdens,” vēsta portāls Bezvests.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vārds, uzvārds: Oļegs Mitrofanovs
Pazušanas datums: pirmdiena, 13. jūlijs, plkst. 9.45
Pazušanas rajons: Jūrmala
Vecums: 46
Svars (kg): 95
Augums (cm): 183
Papildu informācija: druknas miesas būves; īsi mati.

Laiks, kad pēdējo reizi pazudušais bija redzēts vai kad pēdējo reizi ar kādu sazinājās: aptuveni plkst. 9.30 bija pēdējā telefonsaruna ar pazudušo.

 

Ja Jums ir kāda informācija par Oļega Mitrofanova atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūgums ziņot policija pa tālr.: 110 vai Bezvests.lv, tālr.:  22084084!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas