Jūrmala cer, ka Jaunais vilnis būs, oficiāla paziņojuma nav

0 komentāri

Jūrmalas pašvaldībā nav saņemts oficiāls paziņojums no konkursa Jaunais vilnis rīkotājiem par atteikšanos organizēt pasākumu pilsētā, un, kamēr tas nav noticis, pašvaldības pārstāvji vēl cer, ka konkurss tā ilggadējo norises vietu nemainīs, informēja Jūrmalas domē.

Ja konkursa organizatori tiešām pieņēmuši lēmumu mainīt pasākuma norises vietu un pamest Jūrmalu, pilsēta meklēs citus sadarbības partnerus, lai nodrošinātu starptautiska mēroga festivāla organizēšanu, akcentēja pašvaldības pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā skaidroja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe, lai arī medijos izskanējusī informācija liecina, ka konkursam aktīvi tiek meklēta cita mājvieta ārpus Latvijas, atteikums oficiāli rezervētajiem konkursa norises datumiem pašvaldībā nav saņemts.

Jūrmalas pilsētai un Latvijas ekonomikai kopumā nenoliedzami būtu zaudējums – līdzšinējā veiksmīgā sadarbība 13 gadu garumā veicinājusi Jūrmalas starptautisku popularizēšanu un nodrošinājusi to, ka Latvijas vienīgā kūrortpilsēta kļuvusi par ļoti pieprasītu un iecienītu pulcēšanās vietu daudziem radošās jomas un šovbiznesa pārstāvjiem. Par to sakām paldies konkursa organizatoriem un visiem dalībniekiem,” sacīja Sproģe.

Ja Jaunais vilnis tiešām pametīs Jūrmalu, pašvaldība aktīvi meklēšot citus sadarbības partnerus. “Mums ir daudz priekšrocību, savienojot leģendāro Jūrmalu ar Eiropas līmenim atbilstošu kūrorta infrastruktūru. Tomēr vēlos uzsvērt, – līdz nebūsim saņēmuši oficiālu organizatoru atteikumu, joprojām pieļaujam pozitīvu scenāriju, lai pilsētai nozīmīgais pasākums Jūrmalā tomēr notiktu,” norāda Sproģe.

Krievijas mediji ziņo, ka Jaunais vilnis pamet Jūrmalu

Ceturtdien, 27. novembrī, Krievijas medijos izplatīta informācija, ka Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis pamet Jūrmalu un to nolemts pārcelt uz citu vietu.

Izskanējusi informācija, ka šāds lēmums, visticamāk, pieņemts pēc aizvadītā konkursa notikumiem, kad Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs saistībā ar notikumiem Ukrainā melnajā sarakstā iekļāva Krievijas skatuves māksliniekus: Valēriju, Josifu Kobzonu un Oļegu Gazmanovu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas