Jūrā pie Liepājas pazuduši divi zvejnieki; krastā atrasts zābaks un airi

0 komentāri
Jūrā pie Liepājas pazuduši divi zvejnieki; krastā atrasts zābaks un airi
Foto: LETA

Pie Jūrmalciema, netālu no Liepājas uz Lietuvas pusi, jūrā izgājuši un nav atgriezušies divi vīrieši. Iespējams, ka viņi noslīkuši, ziņo portāls liepajniekiem.lv.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji krastā ir atraduši izskalotus airus un zābaku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krasta apsardzes dienests atkārtoti atgādina, ka visiem cilvēkiem, kas atrodas uz ūdens ir jābūt individuāliem glābšanas līdzekļiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji stāstīja, ka piektdienas, 20. marta, rītā saņēmuši izsaukumu uz Jūrmalciemu. Sākotnējā informācija liecinājusi, ka jūrā pretī Jūrmalciemam apgāzusies laiva, kurā atradušies cilvēki. Par laivā bijušo skaitu glābējiem nav informācijas.

20. martā plkst. 06.57 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju, ka Jūrmalciemā pludmalē divi vīrieši ar alumīnija laivu devušies zvejā.

Patlaban glābēji gan pārmeklē krastu, gan arī kopā ar Jūras spēku Krasta apsardzes dienestu patrulē jūrā, meklējot pazudušos cilvēkus.

Lai atvieglotu ziņošanu Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram par nelaimes gadījumiem jūrā, kopš 2015. gada 1. janvāra ir ieviests bezmaksas ārkārtas tālrunis 115, uz kuru var piezvanīt no visiem sakaru operatoriem.

Krasta apsardzes dienests atgādina, ka ziņošana laikus un personīgo glābšanas līdzekļu izmantošana palielina meklēšanas un glābšanas operācijas sekmīga iznākuma iespējamību.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas