Jūrā pie Liepājas pazuduši divi zvejnieki; krastā atrasts zābaks un airi

0 komentāri

Pie Jūrmalciema, netālu no Liepājas uz Lietuvas pusi, jūrā izgājuši un nav atgriezušies divi vīrieši. Iespējams, ka viņi noslīkuši, ziņo portāls liepajniekiem.lv.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji krastā ir atraduši izskalotus airus un zābaku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krasta apsardzes dienests atkārtoti atgādina, ka visiem cilvēkiem, kas atrodas uz ūdens ir jābūt individuāliem glābšanas līdzekļiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji stāstīja, ka piektdienas, 20. marta, rītā saņēmuši izsaukumu uz Jūrmalciemu. Sākotnējā informācija liecinājusi, ka jūrā pretī Jūrmalciemam apgāzusies laiva, kurā atradušies cilvēki. Par laivā bijušo skaitu glābējiem nav informācijas.

20. martā plkst. 06.57 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju, ka Jūrmalciemā pludmalē divi vīrieši ar alumīnija laivu devušies zvejā.

Patlaban glābēji gan pārmeklē krastu, gan arī kopā ar Jūras spēku Krasta apsardzes dienestu patrulē jūrā, meklējot pazudušos cilvēkus.

Lai atvieglotu ziņošanu Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram par nelaimes gadījumiem jūrā, kopš 2015. gada 1. janvāra ir ieviests bezmaksas ārkārtas tālrunis 115, uz kuru var piezvanīt no visiem sakaru operatoriem.

Krasta apsardzes dienests atgādina, ka ziņošana laikus un personīgo glābšanas līdzekļu izmantošana palielina meklēšanas un glābšanas operācijas sekmīga iznākuma iespējamību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas