Teikā sprādziens daudzdzīvokļu mājā; ēkā atrasts spridzeklis

0 komentāri

Trijos naktī Rīgā, Teikā – Palmu ielā, daudzstāvu dzīvojamajā namā noticis sprādziens, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve.

Sprādzienā piecstāvu mājā ir cietis viens cilvēks. Šobrīd evakuēti ir visi mājā dzīvojošie cilvēki. Par to vai un kad cilvēki varēs atgriezties savā dzīvesvietā, lems policija. Tāpat ēku apskatīs Rīgas domes būvinženieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pēc sākotnējās informācijas dzīvoklī notikusi iedzeršana. Alkohola lietošanas laikā starp 45 gadus vecu dzīvokļa saimnieci un viesiem izcēlies strīds, kura laikā sieviete viesiem piedraudējusi ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti neveiksmīgi atbruņojis un granāta uzsprāgusi viņa rokā,” portālu Skaties.lv informē Valsts policijas pārstāvji.

Zināms, ka Valsts policijas speciālo uzdevumu vienības Omega vīri ēkā atraduši vēl vienu spridzekli. Visdrīzāk, tā ir mājas apstākļos izgatavota granāta, ziņo policisti.

Degšana pēc sprādziena nesākās, un VUGD pēc tam veica ēkas apskati.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas