Jenny May testē pašapkalpošanās kases Maximā. Ko tu par tām domā?

9 komentāri

Lielveikalu tīkla Maxima ieviestās pašapkalpošanās kases mūsu pusē ir jaunums, un daudzi iedzīvotāji vēl nav pamanījuši tās. Taču tā ir iepirkšanās nākotne, tāpēc Bez Tabu komanda aicināja talkā dziedātāju Jenny May, lai izmēģinātu šāda veida “šopingu”.

Šāda iepirkšanās tomēr prasa zināmu piešaušanos, un pirmajā brīdī tik elementārā pašapkalpošanās kase ir grūtāk apgūstama, nekā šķiet sākumā. Vissarežģītāk klājas tieši ar sveramajiem produktiem, kur jāiziet cauri katalogam, lai atrastu īsto preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jenny May norāda, ka, iespējams, iedzīvotāji vēl nav gatavi šādam jaunievedumam. Tas, viņasprāt, izskaidro arī salīdzinoši nelielo interesi par pašapkalpošanās kasēm lielveikalā.

Skaties foto:

Skaties video:

9 komentāri

TOP komentāri

 • Dzzinta.
  +2

  Dzzinta.

  Man gan šīs kases patīk ļoti labprāt. Nav jāgaida rindā 20 min tikai dēļ dažiem sīkumiem. Pats esi sava laika noteicējs un nav jādusmojās uz jauno kasieri, kas ir lēna, jo vēl tikai mācās. Ieslēdz mazliet veselo saprātu, lasi un klausies un viss aiziet ļoti raiti. Mūsdienu Latvijā ir viena būtiska problēma mēs nemākam, negribam un necenšamies lasīt to kas rakstīts.

  22.09.2015 09:56

 • Martins
  +1

  Martins

  UK šādas kases ir normāli, rindas vienādi garas, tur pašapkalpošanās kases izmantot ir normāli un ikdienišķi teju visiem. bet šajās var ātrāk visu izdarīt. tik žēl, ka tagad bieži vien šīs kases veikalos ir slēgtas un tāpat ir jāstāv garajās rindās.

  24.09.2015 15:41

 • Витолиня Линда Лоретта Лелде
  +1

  Витолиня Линда Лоретта Лелде

  Latvija tas ir kautkas jauns bet irija izmantoju ikdiena Patiik :)

  23.09.2015 17:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas