Jauns puisis no liesmām un dūmiem izglābj sirmgalvi

0 komentāri

Cēsīs Valmieras ielā vakar kāds varonīgs puisis izglābis 84 gadus vecu kundzi, kura gandrīz nosmakusi savā dzīvoklī pēc tam, kad virtuvē sācies elektrības īssavienojums.

Dūmus šī Valmieras ielas nama trešā stāva dzīvoklī pamanījis 25 gadus vecs puisis. Viņš ilgi nedomājot steidzies palīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizņēmies no kaimiņiem cirvi, atlauzis durvis un no turienes izvilcis pensionāri, kura jau bija sākusi krist ģībonī. Pārējie kaimiņi attapušies, kad klāt jau bija ugunsdzēsēji un cietusī jau sēdējusi svaigā gaisā.

Glābēji tagad varonīgajam puisim saka vislielāko paldies. Ugunsdzēsēji uzsver, ka šis varoņdarbs tiks novērtēts ar apbalvojumu.

Jāpiebilst, ka Cēsu pusē pagājušajā diennaktī šis nebija vienīgais ugunsgrēks. Neilgi pēc pusnakts Priekuļu pagastā kādā vienstāva mājā aizdegās pieliekamais kambaris.

Mēģinot apdzēst liesmas, ugunsgrēkā cieta 38 gadus veca sieviete, kuru vēlāk mediķi nogādāja slimnīcā ar rokas apdegumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas