Latviešus Lielbritānijā vairāk interesē iespēja balsot par britiem

0 komentāri

Latviešu emigranti Lielbritānijā līdzšinējos deputātus sauc par “blāviem un bez mugurkaula”, jo nav spējuši aizstāvēt Latviju no absurdām direktīvām, tādējādi LNT ziņu komanda atklājusi jaunu politisko fenomenu – 3 800 latviešu sevi izņēma no vēlētāju reģistra Latvijā, lai piereģistrētos vēlēšanām Lielbritānijā un Eiropas Parlamentā varētu iebalsot britu partijas.

Tikmēr no vismaz 100 tūkstošiem Lielbritānijā dzīvojošo Latvijas pilsoņu Eiropas Parlamenta vēlēšanās balsošanai pa pastu pieteicās vien 175 emigranti.

Zemāk redzamajā LNT ziņu sižetā Uldis Āboliņš skaidro, kā un kāpēc balsojuši latvieši, kā arī aprēķinājis, ka aizbraucēju interese balsot par britu partijām bija 20 reizes lielāka nekā par Latvijas kandidātiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas