Jauns pavērsiens – par spīti telpu slēgšanai, Rīgas cirks turpinās savu darbību

0 komentāri

Par spīti telpu slēgšanai, Rīgas cirks darbu turpinās. Pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma ir izveidota krīzes pārvarēšanas komisija, un šodien tā sāks pirmo sēdi.

Rīgas cirks darbosies kā juridiska organizācija, un tam būs jāmeklē veidi, kā panākt, lai skatītājiem arī turpmāk būtu iespēja apmeklēt cirka izrādes. Cirka vadībai būs jādomā par citiem programmu veidošanas principiem, gan piesaistot māksliniekus, gan organizējot viesizrādes.

Kultūras ministre piedāvā cirka kolektīvam apsvērt ideju kļūt par ceļojošo cirku. Tikmēr Rīgas cirka vadībai padomā ir liela apsildāma pagaidu telts, kāda savulaik bija uzslieta Minskā Baltkrievijas valsts cirka vajadzībām uz tā remonta laiku.

“Nevajadzētu pārvērst uzņēmumu Rīgas cirks par ceļojošu taborcirku. Tas nav valsts uzdevums, ticiet man. Valsts uzdevums ir piedāvāt to kvalitāti, kādu mēs esam līdz šim piedāvājuši. Nevis nolaisties uz to, ka mēs tagad katru dienu būsim citā pilsētā ar vienu mazu telti,” teic Lolita Lipinska, Rīgas cirka direktore.

Jau vēstīts, ka pēc Būvniecības valsts kontroles biroja atzinuma pagājušajā ceturtdienā drošības apsvērumu dēļ Rīgas cirka ēka tika slēgta. Cik maksās ēkas renovācija, kad tā sāksies un cik ilga būs, pagaidām nav skaidrs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas