Jauns pavērsiens: dzīvoklī atrastās “mūmijas” parādus mājas iedzīvotāji nemaksās

0 komentāri

Jau vēstīts par mumificējušos līķi, kas atrasts kādas daudzstāvu mājas dzīvoklī Raņķa dambī. Šodien Namu pārvaldnieks sniedza savu skaidrojumu, kā tas iespējams, ka piecus gadus neviens nereaģēja uz iedzīvotāju lūgumiem uzlauzt dzīvokli, no kura nāk neciešama smaka un uz miruša cilvēka vārda sakrājies 6000 eiro liels parāds.

Piecus gadus dzīvoklī nogulējusi mūmija jau sen vairs nesmird, taču noslēpt līķa atrašanas faktu ne policijai, ne pārvaldniekam pēc iedzīvotāju aktivitātes un mediju intereses nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vaicājam namu pārvaldei, vai tiešām viņiem nešķita pārāk liels uzkrātais parāds, lai nevērstos tiesā. Izrādās, – apsaimniekotājs, neskatoties uz smaku, domājis, ka sieviete ir ārzemēs peļņā, jo tobrīd viņai bijuši tikai 60 gadu.

Pats galvenais tomēr, ka pēc visas šīs ažiotāžas iedzīvotājiem nebūs jāmaksā mirušās kaimiņienes parādi. To nosaka likums, kaut gan ne vienmēr pārvaldnieki ievērojuši godīgu praksi.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas