Jauns latviešu seriāls – Cilvēks ar neierobežotu atbildību

2 komentāri

Ir tapušas pirmās trīs epizodes jaunam sociālajam interneta seriālam Cilvēks ar neierobežotu atbildību (#CaNA). Seriāla izveides mērķis – radošā veidā rosināt cilvēkus apdomāt savas darbības un ar tām saistītās atbildības.

Interneta seriāla epizodēs ne vienmēr tiks attēloti reāli apstākļi ar sadzīviski iespējamiem notikumiem, tomēr pamatā tās stāstīs par atbildībām, ar kurām sastopamies ikdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ar dažbrīd pārspīlētām ainām vēlamies pievērst uzmanību tam, ka ikkatram – arī šķietami nenozīmīgam lēmumam – ir svars un iespējamas sekas, ka katra mūsu rīcība vai tieši pretēji – vienaldzība un bezdarbība ietekmē pašu, mums tuvo un citu cilvēku dzīvi. Vai ikdienā domājam par tuvāku un tālāku notikumu savstarpējo mijiedarbību? Vai savu atbildību uztveram nopietni, kā apgrūtinājumu vai kā normālu un neatņemamu dzīves sastāvdaļu? Tie ir tie jautājumi, par kuriem vēlamies mudināt sabiedrību aizdomāties,” stāsta seriāla idejas autors Didzis Eglītis.

Sociālā interneta seriāla nosaukums ir radīts, iedvesmojoties no termina Sabiedrība ar ierobežotu atbildību jeb SIA.

Pirmajā epizodē ar nosaukumu Dari, ko darīdams, domā tālāk!, ir nofilmējies arī tautā iemīļotais aktieris Normunds Laizāns. Viņu būs iespējams vērot nākamajā epizodē, kas skars citu atbildības jomu. Seriāla tapšanā ir iesaistīti arī citi Latvijā zināmi aktieri, kas šī interneta seriāla ietvaros pauž arī savu personisko viedokli par cilvēka atbildību dažādos līmeņos, kā arī analizē savu atbildību savā profesionālajā un personiskajā dzīvē.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Dace
  +1

  Dace

  Mans 6-gadīgais dēls noskatījās filmiņu un noteica par kungu pie kases: Kāds jauks vīrietis! :)

  15.06.2015 17:39

 • Dace
  +1

  Dace

  Aizkustinoši! Un jauks, krāsains vizuālais sniegums!

  15.06.2015 17:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas