Jaunmārupes pamatskolas skolēni beidzot sākuši mācības pagaidu telpās

0 komentāri

Nedēļu pēc jaunā mācību gada sākuma beidzot atrisinājušās problēmas Jaunmārupes pamatskolā, kur ieilgušās būvniecības dēļ bērniem bija jāmācās lielā saspiestībā. Atbildīgās iestādes devušas zaļo gaismu no dārzeņu audzētāja Mārupe iznomāto telpu izmantošanai. Novada dome gan prognozē, ka ilgi tur bērniem nevajadzēs palikt, jo jauno skolu varētu pabeigt līdz jaunajam gadam.

Uz pagaidu telpām pārcēlušās 2. un 3. klases – kopumā aptuveni 80 bērnu. Nedz pedagogi, nedz skolēni par pārmaiņām neskumst, iebildumu mācīties prom no pārējām klasēm viņiem nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka nepabeigtas būvniecības dēļ jaunajā mācību gadā durvis vēl nevarēja vērt Jaunmārupes pamatskolas jaunā ēka, turklāt nebija līdz galam nokārtots jautājums par mācību organizēšanu domes atrastajās pagaidu telpās – sabiedrības Mārupe bijušajā kantora ēkā. Tādēļ mācību gada pirmo nedēļu bērni pavadīja lielā saspiestībā vecajā skolā, kur par mācību klasēm tika pārveidota aktu zāle un administrācijas telpas, pat direktores kabinets.
Šonedēļ beidzot saņemta atļauja pagaidu telpu izmantošanai, un jau otro dienu aptuveni 80 skolēni mācās tur.

Foto:

Atgādinām, ka jaunās skolas pabeigšana atlikta jau trīs reizes – sākotnēji ēku bija plānots nodot ekspluatācijā šā gada februārī. Kā galvenie aizkavēšanās iemesli tiek minēti sarežģījumi, kas saistīti ar faktu, ka skola netiek celta no jauna, bet tiek veikta padomju laiku celtnes rekonstrukcija.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas