Jaunmārupē skolēniem būs jāmācās pat direktora kabinetā un skolotāju istabā

4 komentāri

Skolotāju istaba, pat direktores kabinets un citas telpas pārvērstas par mācību klasēm. Būvnieku nespēja nu jau otro mācību gadu pēc kārtas pabeigt Jaunmārupes pamatskolas piebūvi beigusies ar saspiestību skolas esošajā ēkā.

Daļa Jaunmārupes pamatskolas skolēnu, no rīta nākot ar ziediem rokās, vēl nezināja, kur tieši viņiem atradīsies mācību klases. Pēdējā mirklī mainīta ideja uz noīrēto biroja ēku pārcelt nevis vecāko klašu skolēnus, bet gan tieši trešās klases bērnus. Šis bija jaunums, par ko ne visi vecāki bija apmierināti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veselības inspekcija gan vēl gan nav devusi atļauju laist iekšā bērnus pašvaldības noīrētajā biroja ēkā kā pagaidu variantā. Neatbilstošs ir tualešu skaits – tikai trīs. Mārupes dome tādēļ iegādāsies pārvietojamās tualetes.

Foto:

Biroja ēku mācībā pielāgos divās nedēļās. Līdz tam visi saspiedīsies Jaunmārupes pamatskolas esošajā ēkā, un tādēļ par klasēm pārveidota aktu zāle, skolotāju istaba, lietvedes un logopēda kabinets.

Skaties video:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
  +1

  Anna

  Ak nu nabadziņi , ka tik kaut kas nenotiek , pamacīsies vienu mēnesi mazākās telpās!! Stulbie izlutināto bērnu vecāki .

  02.09.2015 14:28

 • Maza
  +1

  Maza

  Cik sapratu buvniekiem nemaksa tapec nepabeidz!

  01.09.2015 19:47

 • Sanita
  +1

  Sanita

  Tiesā būvniekus varētu, taču LV tiesās paiet 1000 gadi. Publicē

  01.09.2015 19:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas