Jaunieti apzog internetā – banka apgalvo, ka viņš naudu iztērējis pats

0 komentāri

“Neilgi pirms Lieldienām ielogojos savā interneta bankā un konstatēju, ka tur ir 200 eiro iztrūkums,” stāsta Kārlis, kurš cietis no zādzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā izrādās, tad ļaundaris, kas “aptīrijis” viņa Swedbank kontu, dzīvo Lielbritānijā un par šo naudu iegādājies FIFA videospēli, kā arī veicis citus tēriņus. Vārds, kādu izmantojis zādzības veicējs, palīdzējis atrast viņu, un sociālo tīklu informācija liecina, ka dzīvē viņš ir pusprofesionāls futbolists.

Banka atcēla ļaundara veiktos maksājumus un atskaitīja tos atpakaļ uz cietušā Latvijas iedzīvotāja citu Swedbank kontu un izrādās, ka pēc Lieldienām nauda uz Lielbritāniju aizceļojusi atkal, taču banka apgalvo, ka 60 eiro iztērējis pats Kārlis, turklāt Xbox videospēlēm. Kā stāsta jaunietis, tad šādas spēļu konsoles viņam nekad nav bijis.

Izrādās, ka Swedbank paziņojums ir aizceļojis uz Kārļa deklarēto dzīvesvietu maija sākumā, taču tajā viņš jau nedzīvo kādu laiku. Zvanīts arī uz viņa bijušo tālruņa numuru un sūtīta ierakstīta vēstule, kas adresātu vienkārši sasniegusi pārāk vēlu.

Swedbank atzīst, ka ir pieļauta komunikācijas kļūda un atgriezusi naudu no garnadžiem cietušā jaunieša kontā. Iedzīvotāji tiek aicināti pieskatīt savus bankas kontu un cita veida personīgos datus, lai pasargātu sevi no šāda veida ļaunprātīgām rīcībām.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas