Jaunieši slepus Rīgā izlīmē lapiņas, kurās aicina atbalstīt par terorisma mēģinājumu aizturētos Krievijas pilsoņus

1 komentārs

Portāls Skaties.lv kļuva par lieciniekiem tam, kā divi jaunieši – vīrietis un sieviete – Kronvalda parkā izlīmēja lapiņas, kurās tika aicināts atbalstīt divus Ādažos aizturētos Krievijas pilsoņus, kuri tika turēti aizdomās par terorisma mēģinājumu un spiegošanu.

Pamanot, ka tiek fotografēti, jaunieši steigšus devās projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skrejlapiņās tiek pausts, ka aizturētie vīrieši organizēja “miermīlīgu akciju NATO bāzē”. “Paldies Popko! Paldies Kurkinam! Ejiet mājās, jeņķi!” rakstīts skrejlapā.

Foto:

Jau ziņojām, ka šos Krievijas pilsoņus tiesa apcietināja aizdomās par spiegošanu un terorisma mēģinājumu. Ja pierādīs vainu šajos noziegumos, Andrejam Popko un Aleksandram Kurkinam draud mūža ieslodzījums.

Visvairāk ir zināms par Aleksandru Kurkinu. Viņa Facebook profilā ir fotogrāfijas no Krievijas nacionālboļševiku pasākumiem, Kurkins regulāri izplata Latvijas nacionālboļševika Vladimira Lindermana uzrunas.

Tāpat Ādažu poligonā uzdarbojās arī trešais Krievijas pilsonis, taču viņam izdevās aizbēgt.

Drošības policijai ir aizdomas, ka gan aizbēgušais, gan arestētie ir Krievijas speciālo dienestu vai armijas virsnieki. Pagaidām tam neesot pierādījumu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +2

    Nu re

    Izkastrēt un uz Gvantanamo nosūtīt tos utainos šarikovus.

    06.08.2015 18:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas