Jauni mūziķi ar dziesmu aicina tautiešus atgriezties Latvijā

55 komentāri

”Kā es vēlētos, lai tūkstoši, kas tagad tālu, manu balsi sadzird. [..] Jums jāzina ir tas, ka aizmirsti jūs neesat, un vienmēr gaidīti jūs atpakaļ šeit esat – kaut vai tikai ciemos, dzimtene jūs gaida, atgriežoties atpakaļ, jūs jutīsiet, ka Latvija jūsu priekšā smaida,” ar šādiem vārdiem jaunie mūziķi Intars Logins, Vlada Ivanova un R.2.R.S. aicina emigrējušos tautiešus atgriezties mājās.

Jau ziņojām, ka gandrīz trešā daļa jeb 30% aizbraukušo tautiešu neplāno atgriezties Latvijā, liecina Latvijas vēsturē lielākās ārzemēs dzīvojošo latviešu aptaujas rezultāti, kurā piedalījās 14 068 respondenti no 118 valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

4% ārvalstīs dzīvojošo latviešu un Latvijas valstspiederīgo Latvijā varētu atgriezties tuvāko sešu mēnešu laikā, 12% to plāno darīt tuvākajā piecgadē, 14% atzinuši, ka Latvijā atgriezīsies vecumdienās, bet 40% minējuši, ka varētu atgriezties noteiktu apstākļu gadījumā.

Skaties mūzikas video!

55 komentāri

TOP komentāri

 • tepat
  +19

  tepat

  Mōna, ko tu tur gvelz? Pie kā te ir vērts atgriezties? Pie algas, kas knapi pārsniedz minimālo un procentuāli izmaksām un cenām fiziski nav iespējams no tās algas segt visu - pārtikai, komunālajiem un visiem citiem maksājumiem? Es te nerunāju par biezajiem, kuriem Pradas veikalā vai 5zvaigžņu restorānā kaut kam pietrūka. Bet gan par vidusmēra ģimenēm. Pie kā te atgriezties? Jauniešiem - pie bērnudārziem, kuros viņu bērnam vietas nebūs, jo tie ir pārpildīti? Pie nabadzības un nožēlojamas eksistences paliekām, kad abiem jāraujas no rīta līdz vakaram, lai spētu galus savilkt kopā? Pie valdības un valsts pārvaldes, kura zina tikai noslaukt tautai pēc iespējas vairāk, bet ne ar ko reāli nepalīdz un rūpējas tikai par savu personīgo pakaļu? Pie medicīnas, kuras izmaksas ir tādas, ka to var atļauties vien īpaši izredzētie, bet cilvēkam ar vidējo algu naudas tam nepietiek, jo viss jau ir izgājis par neatliekamajām lietām, bez kā nevar iztikt? Es nerunāju par kaprīzēm un iegribām, bet reāli fiziskai nepieciešamībai iztērētu naudu, teiksim, 2 istabu dzīvokļa īres maksu. Pie kā te atgriezties? Nu, pasaki un pārliecini mani, gudrības vācele!!! Pie kā te ir vērts atgriezties?

  26.02.2015 15:36

 • zazite
  +17

  zazite

  Asaras sariesas acis to klausoties.majas gribas loti atgriesties.

  26.02.2015 15:36

 • Dāvids Zviedgrija Vorgery
  +17

  Dāvids Zviedgrija Vorgery

  Jā dziesma skaista,pat skumjas sanāca! Atgriezties tā,nav problēma! Bet negribās par sviestmaizi strādāt. Nebūtu bezdarbs un būtu atiecīgas algas ļoti daudz Latviešu atgrieztos Tēvzemē! :)

  26.02.2015 15:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas