Jaunatklāto mākslas muzeju jau skārušas pirmās likstas. Sācis drupt tā skurstenis…

0 komentāri

Nesen ar lielu pompu atklātajā Nacionālās mākslas muzeja namā rosās strādnieki. Vienam no skursteņiem nedēļas nogalē sākusi drupt augšējā daļa, un šodien to vairākas stundas centās savest kārtībā strādnieki. Tikmēr muzeja vadība par notiekošo sakās neko nezinām.

Skursteņa defektu pamanījis kāds sociālo tīklu lietotājs, kurš sestdien nofotografējis apdrupušo skursteni un ievietojis attēlu internetā, un pievienojis visai skarbu repliku: Mākslas muzejs – jā, iespaidīgi, tikai diez vai skurstenis jaunos kartupeļus sagaidīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties notikuma vietā šorīt, TV3 Ziņas pamanīja, ka pie skursteņa notiek rosība – kamēr strādnieks uz trepēm labo skursteni, brīžiem balansējot uz vienas kājas, viņa kolēģis pietur trepes. Kādā brīdī strādnieki trepes ar virvi nolaida lejā, bet rosība pie skursteņa turpinājās vairākas stundas.

Muzejs gan šodien apmeklētājiem slēgts, kā tas esot katru pirmdienu. Arī direktores uz vietas nebija. Pirmajā stāvā izvietotā restorāna darbinieki gan neko neierastu nebija manījuši. Viņi par remontdarbu kvalitāti nesūdzas, viss esot kārtībā.

Joprojām saplaisājis ir viens no stikla grīdas blokiem, kas atrodas muzeja pagalmā. To netīšām sabojāja kāds skeitbordists, kurš pats atzina vainu un pieteicās muzejā. Šīs daļas nomaiņa varētu izmaksāt ap pieciem tūkstošiem eiro. Jau atkal nedarbojas pie ēkas ieejas izvietotais displejs, ko pirms laba laika sadauzīja huligāni, taču tas tika savests kārtībā. Kā izskatījās šodien – uz īsu laiku.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas