Jaunākā aptauja atklāj iedzīvotāju domas par Obamas un Merkeles vizīti Baltijā

0 komentāri

Aptuveni puse jeb 52% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Vācijas kancleres Angelas Merkeles un ASV prezidenta Baraka Obamas vizītes Baltijas valstīs ir apliecinājums tam, ka Baltijas valstu drošībai šobrīd tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā pirms gada, atklāj pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikmēr 39% aptaujāto ir pretējās domās un tā neuzskata. Savukārt desmitā daļa (9%) aptaujāto iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc nedēļas vizītē Igaunijā ieradīsies ASV prezidents Baraks Obama. Šī vizīte notiks neilgi pēc tam, kad Latvijā viesojās Eiropas lielākās ekonomikas – Vācijas – kanclere Angela Merkele.

Vācijas Federatīvās Republikas kanclere Angela Merkele viesojās Latvijā 18. augustā. Vizītes ietvaros notika diskusija par Latvijas un Vācijas ekonomisko sadarbību, kā arī sadarbību aizsardzības jomā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas