Jaunais LNT 900 Sekunžu moderators pirmajā darba dienā no kolēģiem saņem interesantu dāvanu

0 komentāri

Jaunais LNT raidījuma 900 Sekundes vadītājs Mārtiņš Daugulis no jaunajiem kolēģiem saņēmis kādu nozīmīgu un praktisku dāvanu, kas būs izmantojama jaunajā darbā – modinātāju ar ļoti skaļu zvanu.

Jau ziņojām, ka 3. septembra rītā no LNT Ziņu dienesta jaunās studijas raidījuma 900 Sekundes skatītājus sveica jauns vadītājs Mārtiņš Daugulis, kurš plašāk sabiedrībā pazīstams kā ārpolitikas pētnieks un konferenču moderators. Viņš pievienojies LNT Ziņu dienesta komandai, kļūstot par ceturto vadītāju.

Atgādināsim, ka raidījums 900 Sekundes ik dienu sākas plkst. 6.30 no rīta.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas