“Jaunajā Vilnī” velta svilpienus Latvijas Ārlietu ministrijas politikai

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

“Līdz vakardienai visi mūziķi bija pārliecināti, ka mākslai nav robežu. Pateicoties Latvijas ārlietu ministra pūliņiem, tādas robežas ir parādījušās,” pauda krievu komponists un konkursa “Jaunais Vilnis” organizators Igors Krutojs. Viņa nosodījums Latvijas politikai guva atsaucību publikā, kas savu nostāju pauda ar svilpieniem.

Liegums trīs Krievijas mūziķiem apmeklēt festivālu “Jaunais Vilnis” un tā laikā atrasties Latvijā nav vēršanās pret Jūrmalā notiekošo pasākumu, bet gan pret konkrētiem cilvēkiem, kas slavinoši izteikušies par Krievijas darbībām Ukrainā, iepriekš skaidroja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs E. Rinkēvičs. Viņš arī norādīja – pēdējā laikā šīs personas vairāk nodarbojušās nevis ar mākslu, bet ar politiku.

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas