Jaunā māmiņa Zane pamazām zaudē redzi… Ļoti lūdzam jūsu palīdzību!

1 komentārs

Jaunā māmiņa Zane cer uz sabiedrības atbalstu acu operāciju veikšanai – viņa cieš no smagas slimības, kuras rezultātā pamazām zaudē redzi.

Pēc palīdzības pie ziedotājiem pirmo reizi vērsāmies biedrība Snowflake vērsusies jau agrāk bet diemžēl līdz šim operācijai līdzekļus nav izdevies piesaistīt. Šobrīd no jauna tiek lūgta visas sabiedrības atbalstu, lai nepieļautu Zanes redzes zudumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāki Latvijas speciālisti šajā situācijā par nepieciešamu uzskata ķirurģisku iejaukšanos, ārsts, kurš Latvijā ir kompetents veikt šādas operācijas, ir atteicies operēt, piedāvājot maksas alternatīvu injekciju veidā. Pēc konsultēšanās ar ārstiem Igaunijā Zane ir radusi cerību saglabāt redzi un turpināt pilnvērtīgu dzīvi.

Foto

No 7. marta sieviete uzturas mājās uz slimības lapas, jāpiebilst, ka pirms tika uzstādīta šī diagnoze, Zane ar vīru gaidīja otro bērniņu, diemžēl grūtniecību nācās pārtraukt, uzzinot nepatīkamās ziņas saistībā ar sievietes veselības stāvokli.

Ikdienā Zane strādā vienā no Rīgas lielveikaliem par kasieri. Pirmā konsultācija un operācija Tallinā ir paredzēta 1. jūnijā. Operācijas izmaksas ar uzturēšanos stacionārā līdz piecām dienām un ceļa izdevumiem sastāda vidēji 3500 eiro, no nepieciešamās summas saziedoti 254,50 eiro, Zanei šādas naudas nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība. Lai Zane varētu atgūt redzi pašlaik trūkst 3245,50 eiro.

Jau daudzas reizes mēs visi kopā esam pierādījuši, ka varam iepriecināt daudzus, un daudziem dot cerību uz dzīvi, nepaliksim vienaldzīgi. Laika diemžēl ir maz. Atbalstīt Zani jūs varat, veicot ziedojumu ar norādi Zanes Mališevas acu operācijai Tallinā.

Biedrība Labdarības lapa Snowflake
Reģ.nr.: 40008234435
Banka: AS SWEDBANK
Konts: LV08HABA0551039748727
PAYPAL: snowflakechildren@gmail.com
Ziedojumu tālrunis: 90006180 (Maksa par zvanu 1,42 eiro).

1 komentārs

TOP komentāri

  • sandra
    +1

    sandra

    Lai Dievs palīdz Zanei! Bērniem vajadzīga māmiņa un vīram sieva. Kaut ārsti būtu labi un kompetenti. Dievs taču rada brīnumus! JĀCER, BŪS LABI.

    31.05.2016 21:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas