Jau šovakar LNT ekrānos unikāla dokumentālā filma “Jāņa Stradiņa trīs dzīves”

0 komentāri

Gluži kā ķīmijas formulā, savā mūžā viņš savirknējis dažādus elementus. Tā par akadēmiķi Jāni Stradiņu teic viņa līdzgaitnieki, – un viņu teiktais apkopots unikālā dokumentālā filmā, ko šovakar varēs redzēt LNT ēterā.

Dokumentālajā filmā “Jāņa Stradiņa trīs dzīves” akadēmiķa dzīves stāsts ir apskatīts caur viņa personības dimensiju, bet pats akadēmiķis caur pagātnes notikumiem dod jaunu skatu šodienas norisēm.

Jānis Stradiņš ir autors vai līdzautors septiņām grāmatām un vairāk nekā 330 zinātniskām publikācijām ķīmijā, kā arī vairāk nekā 20 grāmatām un 270 zinātniskām publikācijām zinātnes vēsturē. Viņa pētījumi un atklājumi ļāvuši dziļāk izprast jauno medikamentu īpašības, un izraisījuši interesi zinātnes pasaulē. Viņa veikuma pietiktu vairākām dzīvēm – tā uzsver filmas veidotāji.

Dokumentālo filmu skatieties jau šovakar LNT plkst.21.15

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas