Jāmeklē iespējas kā Dziesmu svētku estrādē satilpināt 13 000 dalībnieku, saka kultūras ministre

0 komentāri

Mežaparka estrādē Dziesmu svētkos tomēr jāmēģina ietilpināt 13 000 dalībnieku. Tā pēc iepazīšanās ar situāciju ceturtdien norādīja kultūras ministre Dace Melbārde.

Maksimāli pieļaujamais skaits tribīnēs, pēc būvekspertu norādījumiem, gan ir uz pusi mazāks, tāpēc darba grupa turpmāk meklēs risinājumus ietilpības palielināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es neatceros, ka kādreiz vispārējo Dziesmu svētku vēsturē esam rīkojuši konkursu un kādam esam pateikuši, ka ir jāpaliek mājās,” saka Dace Melbārde.

Lai kori padarītu kuplāku, to var izdarīt, paplašinot tribīņu sānu malas un izmantojot tribīņu priekšējo laukumu. Darba grupas secinājumiem jābūt gataviem līdz šā gada beigām, lai būtu skaidrs, cik liela summa būs nepieciešama ieceru īstenošanai. Finansējums estrādes pārbūvei plānots gan no pašvaldības, gan valsts.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas