Jābūt gataviem, ka bēgļi pie mums var ienākt arī caur Krieviju, brīdina Kučinskis

3 komentāri

Šobrīd Latvija nav pievilcīgākais patvēruma meklētāju galamērķis, taču jārēķinās, ka bēgļi var ienākt valstī caur austrumu robežu un nauda tās stiprināšanā jāiegulda jau tagad. Šādu nostāju LNT rīta raidījumā 900 sekundes pauda premjers Māris Kučinskis.

Kaut arī šobrīd bēgļi, lai nokļūtu pārtikušajās Eiropas un Skandināvijas valstīs izmanto citus ceļus, Latvijai ir jāatrod iespējas, kā stiprināt savu austrumu robežu, jo nav garantijas, ka vienā brīdī patvēruma meklētāji nevarētu ienākt arī no Krievijas. “Mums ir jābūt gataviem,” saka Kučinskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vaicāts par to, vai tas ir reāls drauds, premjers norāda, ka patvēruma meklētājiem šobrīd ekonomiski apsvērumu dēļ vilinošāka ir Somija. Baltijas valstīm bēgļu jautājumā ir līdzīga nostāja, un, ņemot vērā, ka Igaunija patlaban iegulda lielus līdzekļus savas austrumu robežas stiprināšanā, Latvijai ir vēl vairāk darba, jo sauszemes robeža ar Krieviju ir garāka.

Foto: bēgļi ar velosipēdiem ierodas Norvēģijā

“Mums nedrīkst būt šaubas – mums vienkārši tas ir jādara,” komentējot nepietiekamo finansējumu saka Kučinskis un norāda, ka valstij ir jāatrod nauda šim mērķim.

Video: intervija ar Māri Kučinski

3 komentāri

TOP komentāri

 • Bārts Simpsons
  0

  Bārts Simpsons

  Ka var ienakt begli no krievijas ja krievijā nenotiek kara darbiba? Varbutir planots arabu pavasari parcelt uz krievijas teritoriju?

  25.02.2016 14:07

 • Ha ha
  0

  Ha ha

  Varbūt beidzot tos miljonus, ko grasās tērēt visādu Eiropā nelikumīgi ieradušos parazītu uzturēšanai, varētu ieguldīt ES ārējās robežas stiprināšanai...Manuprāt, tā būtu daudz racionālāka naudas izmantošana...

  25.02.2016 14:04

 • tata
  0

  tata

  Premjera kungs,bet jārod iespēja paņemt no tiem ,kas valstij ir parādā miljonus.

  25.02.2016 12:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas