Ja tankam beigtos degviela, Bergmanis to varētu aizvilkt, smej sociālo tīklu lietotāji

1 komentārs

Plašu rezonansi sociālajos tīkos šobrīd izpelnījusies Saeimas deputāta Raimonda Bergmaņa virzīšana aizsardzības ministra amatam. Izskan gan šaubas par Bergmaņa piemērotību, gan cerīgs vērtējums.

Sociālā tīkla Twitter lietotāja Inga Preimane secina, ka Bergmaņa pārstāvētās Zaļo un zemnieku savienības rezervistu soliņš acīmredzot ir pavisam īss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Juris Pūce uzskata, ka ļoti pareiza ir Bergmaņa frāze par politiķa pienākumu iet izpildvarā, ja tāda iespēja tiek dota.

Vērīgākie sociālo tīklu lietotāji vērš uzmanību uz to, ka patlaban amatpersonu vidū ir daudz Raimondu. Jānis Tačers to sauc par Raimondu laiku, norādot uz jaunievēlēto Valsts prezidentu, Bruņoto spēku komandieri un topošo aizsardzības ministru. Citi pajoko par Bergmaņa kādreizējo karjeru.

1 komentārs

TOP komentāri

  • KAS TAS
    0

    KAS TAS

    parasti jau ministri vel tankus no bedrēm .....!!!!! -)

    09.06.2015 11:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas