Ja Latvija neuzņems bēgļus, draud starptautiska izolācija, pauž Straujuma

1 komentārs

Ministru prezidente Laimdota Straujuma vēl cer, ka izdosies rast kompromisu bēgļu jautājumā, jo citādi Latvijai draudot starptautiska izolācija.

Ka iespējamas konsekvences tam, ja Latvija atteiksies uzņemt bēgļus, tika piesaukta Latvijai svarīgu lēmumu ignorēšana Eiropas budžeta sarunās, kā arī NATO gaisa patrulēšanas misiju atcelšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban gan valdošā koalīcija nav spējusi vienoties jautājumā par papildu bēgļu uzņemšanu. Līdz ar to Latvija neatbalsta Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera piedāvājumu imigrantu krīzes risinājumam. Pret bēgļu uzņemšanu nostājušās Zaļo un zemnieku savienība un Nacionālā apvienība, kas tajā saskata valsts drošības apdraudējumu.

Straujuma norāda, ka līdz ar to Latvija šobrīd ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kas ir noraidījusi Junkera plānu. Šī ziņa uz Briseli būs jāved iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim, kurš pirmdien piedalīsies Eiropas iekšlietu un tieslietu sanāksmē, kurā pirmoreiz augstākajā politiskajā līmenī jautājums tiks pārspriests.

Iekšlietu ministrs pauž, ka Vienotība cerot uz Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iejaukšanos, kurš, kā zināms, nāk no Zaļo un zemnieku rindām. Viņam ir lūgts brīvdienās sasaukt nacionālās drošības padomes sēdi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vadims Kislovs
    0

    Vadims Kislovs

    Kozlovskis te video saka ka jutīsies Briselē nekomfortabli blakus Itālijas premjeram bet vai,bļa,Sīrijas teroristam vai ja Kozlovska sievu izdrātēs tāpēc ka bez hidžaba un īsā kleitā - jutīsies komfortabli ? domā ko muldi,meņķara !!! tur saeimā ciklodolu lieto ja tik tālu no realitātes ?

    13.09.2015 16:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas