Kivičs, esot autobusā ar iespējamo Imantas pedofilu, līdziniekam būtu “maucis pa purnu”

0 komentāri

Mūziķa Andra Kiviča sieva Madara piektdienas rītā 56. maršruta autobusā atpazinusi vīrieti, kas bijis līdzīgs policijas izveidotajam fotorobotam – Imantas pedofilam, ziņo portāls kasjauns.lv.

Mūziķa sieva par redzēto esot pavēstījusi vīram, kurš savukārt esot informējis Valsts policiju. Kivičs gan bija kritisks par policijas operativitāti, norādot, ka patruļa izbrauksi tikai tad, kad fotorobota līdzinieks jau bija izkāpis pieturā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

kivicsAndris Kivičs:
Ja autobusā būtu es, būtu piegājis pie viņa un “maucis pa purnu”, gājis pie šofera… Bet autobusā bija pilns ar tantukiem. Policijai piezvanīju, ka iespējamais pedofils vēl bija autobusā, bet tā uz notikuma vietu izbrauca tad, kad viņš jau bija izkāpis pieturā “Gaiļi”.

Kiviča sieva arī vīram atzinusi, ka fotorobota līdzinieks piesaistījis viņas uzmanību, jo bijis nervozs, tramīgs un novārtītās drēbēs.

Mūziķis arī pauž neizpratni, kā policijai neizdodas notvert noziedznieku. Viņš norāda, ka pedofilu būtu grūti atrast Ņujorkā vai Afganistānā, bet ne jau vienā no Rīgas rajoniem. Turklāt viņš arī devis iespējamā noziedznieka pazīmes – “Pedofilam līdzīgs vīrietis ganās tagad pie Lāčupes kapiem, ja kāds tur ir – zili džinsi, kepka, debīls skatiens.”

Mūziķis par notiekošo aktīvi vēstīja sociālajā tīklā Twitter.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas